MÖBLER / Bord / Salongsbord 15126494
nr 1512 6494
Salongsbord
sengustavianskt, 1800-tal, bemålat. Bredd: 80 cm. Djup: 48 cm. Höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:48:45
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)